| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Inko ..To je hodně divný říkat výkres, když na tom žádnej výkres není.


pro mě zase zní děsně divně tato věta ~t~, výkres byl odjakživa tvrdý papír na kreslení, zato čtvrtka je pro mě čtvrtina a ne papír, který navíc je různých rozměrů- nebo u vás je menší papír i velký stále stejná čtvrtka? A slovo výkres používaly i učitelky ve škole, pojem rozdejte si čtvrtky zní fakt divně, zvlášť když je třeba středa ~t~

Jo a tedy i přiznám že i pro mě je slovní spojení 1x více spojeno o tom, že má jednou tolik a 2x více 2x tolik, takže když mám 4 kusy, a někdo má jednou tolik má pro mě 8 kusů a když má 2x tolik co já má 12 kusů. Protože když řeknu že má 1x větší plat než já ,nemůže to znamenat že ho má stejný, to přece nedává smysl toto slovní spojení.
A jo diskusi jsem četla i vysvětlení, jen to prostě vnímám podobně jako Monam

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.