| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Podle mě je každé dítě jiné. Proto mě stále zaráží, že se někdo diví, když některé dítě potřebuje víc pomoci než jiné, jelikož většina přispěvatelek těmito problémy netrpí, tak pak berou pomoc jako zbytečnou. Taky jsem si nepředstavovala, že mí synové budou tak nároční, prvnímu stačil dohled do 6. třídy, druhému jsem v době Korony připomínala školu a pomáhala ještě do 18 let. Ale mojí prioritou bylo aby se aspoň vyučil. V dospělosti se už protloukají životem sami, mají to těžší, ale každý člověk má nějaký hendikep. Ale oba si už teď vše vyřizují sami, ale pořád ví ,že když budou potřebovat s manželem jim pomůžeme, tak jako oni se snaží pomáhat nám.
Možná kdyby se pomáhalo víc nedokonalým žákům, nebylo by tolik problémů s frustrovanými dospělými.
A jinak jsem u mladšího velmi oceňovala, že už byl internet a někdy na něm bylo možno zjistit úkoly do školy, když pro něho samotného tyto věci nebyly prioritou. Možná to někomu připadá jako rozmazlování a že by se každý měl umět postarat o sebe, ale ne každý se to naučí ve stejném věku. Někdo už na základní škole a někdo později.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.