| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dnes jsem mela volno, tak jsem se fyzicky znicila u natirani teras a presazovani rajcat ve skleniku. Boli me vsechno.
Vecer jsme meli nekolikahodinovou online informacni seanci ohledne nejake zalezitosti mych deti, kterou jsem prezila jen diky tomu, ze partner nepretrzite serviroval aperol spritz.
I po 5 koktejlech jsem pak dokazala pri nocnim lovu ve skleniku odlovit 3 vysoce nebezpecne slimaky, kteri presne vedi, kam uderit, aby zpusobili nejvetsi (a pokud mozno nenahraditelne) skody. 2 jsem chytla v akci a jeden roztouzene spechal do skleniku. Neni mi jich lito - maji plnou zahradu pampelisek, zmetci zmlsani.

Zitra ZOO. Pak nejspis opet zahrada. Pondelni kolede se hodlam pokud mozno vyhnout, nebot jsem predavkovana spolecnosti a lehce agorafobicka.

Z celych Velikonoc se tesim na mazanec a Urbi et orbi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.