| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kopřivo, tak já jsem ročník 1974 a celé dětství jsem poslouchala střídavě o možné jaderné válce, kyselých deštích a špinavých řekách a cestovat se jednu dobu nedalo ani do Polska. A jestli jsem měla z něčeho v pubertě úzkosti, byly to stejně hlavně ty "obyčejné" mezilidské vztahy, otázka vlastního vzhledu, vztahů s klukama apod. Ale měla jsem v pořádku rodinu, většina úzkostí se stejně bere tam, dřív jako dneska. S vlivem sociálních sítí souhlasím, to my si asi úplně ani nedokážeme představit, jak oni na tom visí, přeci jen my máme, myslím, větší odstup. Ale stejně si myslím, že děti, co mají v pořádku sebedůvěru a důvěru v okolí z rodiny, zvládají všechno líp. A i dřív se myslím cítilo hodně lidí hodně špatně, jenže se to míň řešilo (což nepovažuju za klad) a pokud se někdo cítil blbě, asi bylo míň takových co si to vysvětlilo tím, že se narodili ve špatném těle. Docela souhlasím s názorem, že dneska je těch jakoby trans osob hodně proto, že je víc lidí, kteří své potíže odůvodní zrovna tímto, protože se o tom hodně mluví.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.