| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Breburdo, u nas teda byla znatelna touha vypadat zensky a mit MS. Tak od seste tridy uz se to v kolektivu hodne resilo. Vzhledem k tomu, ze jsem vypadala jako dite az do dvaceti (vysoke dite, ale proste sama ruka, sama noha), tak si to pamatuju dost zretelne. Prsa nevyrostla nikdy, ted jsem za to rada, vetsi prsa se mi nelibi. Nikdy jsem nechtela byt kluk, do toho se mi vziva tezko, protoze jsem byla rozhodne tomboy, ale kluka jsem ze sebe delat nechtela.

Rozhodne vnimam vic pripadu, kdy se muzi chteji stat zenami nez naopak a tady ctu, ze okolo vas je to opacne. Zvlastni. Mne pomerne hodne vadi spolecne prostory, "zeny" v zenskem vezeni, nebo sportu. Rikat budu kazdemu tak, jak si rekne, s tom nemam problem, ale takove to "i muzi mohou rodit a kojit" mi zveda husi kuzi. Pripada mi zvlastni to silne lobby, protoze neurodiverse skupina lidi je treba znatelne pocetnejsi a nejak ten protidiskriminacni boj a tlak do medii neni vubec na stejne urovni.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.