| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

cituji z článku ".....kladou na děti i jejich matky a otce nepřiměřené nároky, kterým nemohou nikdy dostát. Výsledek? Pochybnosti o sobě, deprese, úzkosti a vyčerpanost. Snaha o výchovu, při které musí vydat mnohonásobně více energie než ostatní rodiče, ale výsledky téměř nevidí. Smutným faktem je, že šest z deseti matek dětí s ADHD bere antidepresiva, jelikož vnější tlak, který je na ně kladen, je takřka nemožné unést."


vrrtaku, já jsem ten článek četla, vyslala jsem tam nahoru několik díků, že mých dětí se tohle netýká, jelikož vím, že bych to asi nezvládla~7~

Nicméně - rodiče těchto náročných dětí jsou na blázinec, s psychiatrickými diagnózami (vůbec se jim nedivím), ale chtějí po učiteli, aby několik takových dětí ve školním kolektivu zvládl k prospěchu všech zúčastněných? To ale přeci taky nejde, to prostě není v lidských silách~d~

Oni ti učitelé taky berou antidepresiva, chodí na terapie, jezdí do lázní

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.