| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ropucho původní záměr byl ,přečíst si názory druhých, nezaujatý pohled na věc díky jiným osobním zkušenostem a rady jak postupovat , pak si to srovnat v hlavě, získat třeba jiný pohled na věc. No teď už vím že to byla chyba. Nečekala jsem , že mě bude někdo litovat, nebo že musí se mnou bezvýhradně souhlasit, jen jsem chtěla vědět názory druhých, ale už vůbec jsem nečekala, že z toho bude několikadenní obhajování co jsem kdy já a syn udělali a co neudělali, vytahování starých problémů, které už jsou za vodou, nijak s tím nesouvisí, vyčítání že jsme ze starší školy odešli o něco později než jsme odešli -jako by to snad šlo změnit zpětně.
Já nevím napsat tu někdo, že se mu dítě sesypalo a napsat to o tři roky později znovu, tak mu taky nedáte kartáč že už tenkrát jste říkali co s ním máte jako rodič udělat, tak ať se nedivíte a že za to určitě nemůže okolí a okolnosti ale jen ten rodič a to dítě.
Tak jen pro ukončení, vždy posuzujete jen to co víte, není možné popsat úplně vše co se kdy stalo a co jednání ovlivnilo, není přenositelný tón řeči při jednání- takže i neškodná věta může být myšlena ironicky, ale psaná vyzní normálně, i proto moje jednání může být pro jiné nepochopitelné. Když se 20x setkáš s odmítnutím ,tak po 21 už do toho půjdeš s despektem, poprvé nebo po kladných zkušenostech jdeš do toho s nadějí a přesvědčením, že to půjde dobře.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.