| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem jako dítě a mladá holka trpěla nechutenstvím, jídlo jsem považovala za nepříjemnou povinnost, aby mi nekručelo v břiše. Pak jsem se seznámila s BM, který jedl strašně rád a vztah k jídlu se mi zlepšil, ale nikdy jsem se nepřejídala, jedla jsem vždy celkem málo, stačilo mi to. Do svých 40 let, vyjma dvou těhotenství a asi půl roku po porodu, jsem měla 49 kg. Pak jsem začala brát AD a při stejné životosprávě jsem přibrala skokově 10 kg a ať jsem se snažila, jak jsem chtěla, odpírala si jídlo, nejedlá sladké, cvičila jsem, stejně jsem furt přibírala. Byla jsem z toho strašně nešťastná a nenáviděla svoje tělo. Asi třikrát se mi za strašlivého utrpení podařilo zhubnout cca vždy 6 kg, ale jakmile jsem trochu povolila, hned jsem to nabrala znovu a ještě víc. Asi v 55 letech jsem to přestala řešit a měla jsem skoro 79 kg. Přestala jsem si kupovat oblečení a přestala se vážit a koukat do zrcadla. Když jsem se náhodou někde zahlédla ve skle nebo nedej bože na fotce, chtělo se mi zvracet. V důchodu jsem si začala sama vařit méně výživná jídla a zhubla na 70 kg. Potřebovala bych shodit ještě nejmíň 5-7 kg, ale už to nejde a týrat se hlady nehodlám. Sice se sama sobě nelíbím, ale kromě postavy se mi nelíbí ani můj starý obličej, celulitida na stehnech, povislá kůže všude, plno znamének a jiných teček na kůži, prostě celkově je to fuj. No ale co nadělám a bude to čím dál horší. A je fuk, jestli budu štíhlá nebo tlustá, vždy budu stará.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.