| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Babi, "jenže praním vznikla reálná škoda na majetku", no to už jsme taky řešili, maminka nám několikrát vyhodila do popelnice oblíbené věci jen proto, že měla nějaké povrchové kazy. Nejhorší asi byl vyhozený kontaktní gril, který jsem používala prakticky denně a který měl žárem popraskaný lak na víku. To bylo ještě za svobodna, byla jsem 2 týdny pryč a gril mezitím vyvezli popeláři ~7~
Já prostě akorát nechápu, proč když někoho hezky, slušně, opakovaně poprosím "prosím nedělej to a to", proč ten člověk mou prosbu zcela ignoruje a zase udělá to stejné...
Děti mi také převlékala, s tím, že ona má lepší věci, to jsem zcela přecházela, snažím se nevyvolávat rozbroje.
Fakt si nemyslím, že jsem přecitlivělá vztahovačná ženská, naopak jsem myslím maximálně vstřícná, s každým se snažím domluvit ~d~ ale s ní to prostě nejde, všechno ví líp, neváhá mi říkat, jak mám vést rodinu a vztah s manželem, ačkoliv je sama rozvedená a další dva dlouhodobé vztahy se jí taky rozpadly. Teď má naštěstí fakt svatého partnera, který s ní má nekonečnou trpělivost, i když ho furt péruje ~:-D
Já ji mám ráda, i v tom mailu jsem jí to napsala a že si vážím její snahy. Ale herdek filek, když někomu řeknu "tohle prosím NE" a řeknu to několikrát, proč to musí furt dělat? ~a~

A ano, chápu, že když máma umře, člověk na všechno kouká jinak - předloni jsem pohřbila tátu, se kterým to bylo celý život děsně složité a pustil mě do svého světa až když mu nikdo jiný nezbyl a byl těžce nemocný. Ale to neznamená, že chci s mámou dalších 20 let bojovat. Ona není žádná stařenka nad hrobem, z jejích aktivit na mě jdou mrákoty jen to poslouchám ~:-D komanduje všechny okolo a celá dědečkova rodina, z níž má viditelně geneticky nejvíc, tady byla do 90-95 let i přes prožité války a strádání :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.