| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak tohle je o vzájemném poznání a respektu a i vývoji vztahu.
Tchýně k nám zpočátku jezdila na delší dobu, třeba na týden a v tu dobu nebyla nijak stará a byla v domě mimina nebo batolata tak jsem jí ráda nechala mýt okna, převlékat postele a cokoli chtěla. Je typ ženy co furt něco doma dělá, s knihou si nesedne, max chvilku káva, jídlo atd. Máme tak velký dům že je jasné že při moji práci to nejde mít vždy uklizené. Na skříně jsem pečlivá tam nemá co rovnat a ani by jí to nenapadlo ale flink jsem právě třeba v kuchyni jako je trouba, skříňky, vytírat je taky u nás vždy co, koupelny, zrcadla a o lednici nemluvím.
Zakázala jsem zahradu, ano sekat ale nic jiného, žádné štípání rajčat, úpravy záhonů atd. to proto že mi tím kradla můj relax. Pochopila myslím napodruhé.

Teď je starší a bydlí u nás v obci sama ve velkém dome tudíž sama sotva stíhá aby to bylo dle jejich zvyků a nepomůže mi už vůbec s ničím. Představa že mi někdo během dovolené převlékne, vytře, umyje lednicí, koupelny a záchod je můj sen... tchýně, máma, cizí paní všichni klidně s vědomím že jsem prase ale bylo by to.

Vadilo by mi to jen v případě že by mi tím dotyčná chtěla dávat najevo to ponížení a že to jako podle ní musím změnit. To je pak blbý.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.