| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak moje máma tu taky sem tam něco udělá, když je tu na pár hodin s mými dětmi, a nijak manipulativně to nevidím. Mě to taky v cizích domácnostech víc baví než v té, na kterou jsem zvyklá.
Ale máma zase chce dětem udělat řízky, všechno je pak ulepené a strouhanka všude, vona prostě když vaří, tak patlá, a když po vaření uklízí, tak rozpatlává, takže to pak raději uklízím já.

Když mi říká: měli byste si... (většinou něco koupit, upravi, atd.), ani to neposlouchám, jenom jí to odkejvu.

Tchyně se taky občas neovládla - třeba batole si furt skřípalo prsty do skříňky, tak jsme tam měli složenou utěrku a tchyně ji vždy zasunula. Tak jsem jí to musela vysvětlit, ať to nedělá, že to je kvůli prstům a řevu. Nebo mi furt přisouvala horký kafe, když bylo u mě batole na líně a já ho zas furt odsouvala. Nedala si pokoj, prostě jsem jí musela říct, už mi ho fut nepřisouvej, aby se neopařil. A takovejch drobností bylo dost. I dost poučování. Třeba ať si nepořizujeme to vajíčko, tu plastovou kabelku, ve které si celebrity neosí miminka z porodnice, že je to nesmysl a blbá móda. tak jsem jí vysvětlila, že je to autosedačka a je do auta povinná (tchyně s tchánem nemají auto a z toho plyne opravdu mnoho nedorozumění, třeba že nás v 5místném fakt nepojede 8 na druhý konec republiky.

teď teda švagr chtěl tchyni pomoct s třízením věcí v bytě, jsou to spořádaní čistotní hromadiči, ale už se tam fakt nedá hnout, zatím ho tchyně odrazila, že nemá kdy, že často chodí s tchánem po doktorech, tak jsem zvědavá, jak švagr s takovým osobním zásahem uspěje.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.