| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Termixi, to je hezký~s~. Syn má taky kamarády, kteří mi ledacos řeknou a úplně v pohodě s nimi jezdím někam vlakem na výlet, když se jim nechce samotným, nebo s nimi někdy jede manžel autem. Za synem domů moc nechodí, spíš si volají, nebo píšou, prostě jsou pořád v online kontaktu. A syn nikdy moc ani nestál o to, aby tu někdo přespal, ani on sám nikam jinam spát nejezdí. Ale třeba teď plánují nějaký výlet někam dál a syn přišel s tím, že by tu kamarád přespal, protože budou odjíždět vlakem v nějakou šílenou ranní hodinu a kamarád není z Prahy. A navíc je stejně bude muset ještě manžel hodit autem na vlak, protože jim tu nic nepojede. No tak budou spát spolu v pokoji, kde je jedna postel a vedle ní na zemi už jenom tolik volného místa, aby se tam natáhla jedna matrace. A bude plno až ke dveřím:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.