| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Myslím tím, kdo to jde zkontrolovat a řeší to. U nás jsem to vždy a zásadně jen já. MM to neresi, děti téměř také ne. Takže se dostáváme do situaci, že jdu spát dřív než oni, zamknu, předpokládám, že už ven nepůjdou, ale ráno najdu vchod do domu odemceny. Sli do garaze, nebo pro něco do auta, nebo na hvězdy a nebo i čurat. Někdo to holt rad venku.. pod nebem.~:-D Pozemek velký, nic tím neničí, sousedé dal.. Takže tohle mi neva, ale ať pak zamkne! Nebo se někdo vrátí domu v noci, a nezamkne nás. Točí mi to, dost mi to vadi, ale nepodařilo se mi zařídit na 100% jistotu i když se snaží. Proste zapomenou, není to pro ne důležité . Jo, jasne ze se to stane třeba 2x20 noci, ze spime odmeceny. Ale i to mi vadi. Řešení není a ani ho tu nečekám. Jo, mohu si dávat v noci budika~:-D. A to bydlime stranou, u lesa, a záměrně bez plotu. A někdy jsou otevřeny i dveře na terasu! Takže jen téma k diskuzi při mrtvém večeru. ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.