| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Když potřebuju z kontejneru petlahev na mléko, potřebuju 2 litrovou a silnou. S víčkem. A když přesně v kontejneru je, kouknu se od čeho je a čuchnu si, jestli to v ní fakt bylo.
Vymeju horkou vodou , jarem, horkou vodou, horkou vodou, vyvětrám, vysuším a jedu si pro mléko. Pro sebe. Nepasterizovaný podotýkám.

Vy jste strašně cimprlich, já jím i jídlo ze země, prošlé jídlo, neumyté jídlo, opakovaně používám strouhanku po obalování, v létě jím vlašák a neumytou zeleninu. Jsem živá, zdravá, neberu léky, můj imunitní systém je dobře nastaven. I s tímto eklhaftním životním stylem dožila skoro šedesátky.

Největší výzva byla asi to vyzvednutí muších červů (psala jsem larev, ale byli to červi). Prostě popelnici s červama jsem neodolala a slepice se mohli strhat. Červy máme občas i v lednici - muž rybář. Taky se chodím koupat do bahňovýho rybníka, kde jsou pijavice. Už jsem si ji myslím i odtrhávala.

Do sekáče chodím od roku 1990, vůbec mi neva, že už to někdo nosil, naopak, dnes je in používat věci opakovaně. Věcí je na světě moc, lidí moc, a nejlepší by bylo, abyste šly dneska nakoupit do kontejneru. Já tam určitě juknu, tato debata mi připomněla, že už jsem to dlouho opomněla. Než to začne letně smrdět.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.