| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já jsem zvyklá si brát na cesty raději víc věcí,než,aby mi něco chybělo. Tozn. nejméně 4x plavky, jiné šaty na každý den a k nim samozřejmě boty atd. Kromě těchto věcí vozím i ty praktické,tak,aby nikomu z rodiny nic nechybělo. Jsem praktická žena a tak myslím na spoustu věcí s předstihem. Samozřejmě, pokud jedu někam,kde si to mohu případně lehce dokoupit,tak to nehrotím. Obvykle jezdím s tím limitem 23kg. Teď jsem vlastně poprvé měla malý kufřík do letadla. Letěli jsme na pár dní do Lisabonu a limit byl jen 10 kg. Popravdě přiznávám,že jsem si nácvik balení zkoušela předem s cestovní váhou,abych měla jistotu,že se vejdu. Velmi pečlivě jsem vybírala co si vzít. Nakonec na letišti nikde nikdo kufry nevážil takže i kdybych měla o pár kilo víc, nic by se nestalo. Balení do malého kufru vážně není moje superschopnost a klidně se k tomu přiznám. Přiznám i to,že obvykle půlku věcí vezu zbytečně a třeba je ani nepoužiju,ale ráda je mám sebou. Čerstvá zkušenost z letiště je taková, že v dubnu zpožděný let a teď v minulém týdnu zpožděný let tam i zpět. Kufr jsem neodbavovala takže mi naštěstí zůstal. No a co se salonku na letišti týče,tak na terminálu 2 je v pohodě, čisto,jídlo i pití na výběr v dostatečné míře. Na terminálu 1 (po EU) to byl děs a hrůza takže jsem se hned zvedli a odešli pryč. Špína, jídlo nebylo doplněno, řvoucí děti, fronta atd. Evidentně kromě kufrů nestíhají ani ostatní služby.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.