| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Stáňo, maluju se cca jednou za tři roky, takže veškeré malování naprosto odpadá. Chápu, že jsem divná, ale mně to nic neříká.
Z léků si beru sprej na astma, zyrtec na každý den, kdyby bylo potřeba, a teda epipen, bez kterého ale nejdu téměř nikdy nikam. Jinak náplasti ani dezinfekce ani nic jiného na výlety letadlem neberu. A klep klep, nikdy jsem nic nepotřebovala. Spoléhám na to, že v nejhorším případě koupím, co bude potřeba. Ale já spíše spoléhám na to, že potřeba není :-). Autem na dovolenou beru mini krabičku jen úplněho základu. Teď organizuju akci pro hromadu dětí a teda tady jsem vybavená velmi dobře, ale jinak to neřeším.
Minimalizuju všechno a beru jen to nejnutnější, takže se na tři dny lehce sbalím do malého batůžku. Na dovolenou autem si těch šatů, sukní, bot a plavek vezmu více.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.