| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Business class tam do Burgasu ve Smartwings vůbec není. Akorát máme oba zapsaná zavazadla. Nejen palubní.

(Do Portugalska mne před lety pak už nebavilo si vozit s sebou košile a pral jsem si je tam v laundromatu a žehlil v hotelech. A nechával v kanclu ve skříni, hotely se měnily. A tak jsem zapsané zavazadlo směrem tam dovažoval vždycky light colami a zpět portským vínem ze sámošek. :) ).

Light colu, základní životní tekutinu, mi taky lumpové omezili na 0,5l denně a mám z toho vyloženě fyzický absťák. (V práci jsme to fasovali zadarmo.)

Když mne kdysi ve VFN odtučňovali a místní dietní sestra tam mrkvovej salát sladila sacharinem s výkřikem, vám to NEMÁ CHUTNAT (hajzlíci), tak jsem se jim jako poděkování na FB dal fotku jejich kliniky po zásahu americkou bombou v únoru 1945. Bylo akorát výročí. ~:-D

Tady jsou na mne hodnější, zatím funguje ambulantně. A používám Kalorické Tabulky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.