| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"to všechno může frustrovat a vyčerpávat (nepřichází-li v úvahu možnost zvýšení příjmu). Hodně záleží na povaze, na přístupu."

ano, navíc to hodně souvisí i s tím, jak tě to všechno semele a jak moc tě trápí další věci... sama vidím, jak moc mě vyčerpávají starosti a oč jsem pak unavenější a méně ochotná investovat zbytky své energie do něčeho dalšího... poslední dobou mnohem méně vařím, téměř nepeču, nákupy se snažím zvládat co nejrychleji a nemám energii na dlouhé promýšlení a kombinování... následkem toho daleko častěji v týdnu v práci skončíme s kupovanou hotovkou místo domácího oběda, mraženou pizzou k večeři místo pomazánky, sušenkami ke svačině nebo kupovaným pečivem místo domácího koláče... nikdy jsem moc neoblibovala chození po nákupech oblečení, ale čas od času jsem někam zašla a průběžně něco na sebe koupila (většinou teda dětem), když se mi zdála cena přijatelná, teď jsme s hrůzou zjistili, že dcera nemá skoro žádné padnoucí prádlo a potřebuje doplnit šatník na tábor - t.j. nákup oblečení ve stylu beru co máte, nemám na výběr - t.j. určitě to vyšlo dráž... na našem účtu se to už projevuje dost výrazně a k naší "domácí pohodě" ještě přispívá pocit viny, že strašně utrácíme a máme co dělat, abychom vyšli s penězi ~d~
což samozřejmě zase ubere kousek energie a začarovaný kruh se roztáčí stále rychleji...
(a pak se konečně přemůžu, navařím, jenže přijde další "jobovka", co sebere chuť k jídlu, takže to nesníme, po cestě domů si vyčerpané tělo vynutí zmrzlinu, takže zase ani na večeři pak nemáme chuť a jídlo se zkazí a vyhodí, protože ho nestihneme sníst a nikdo si nevzpomene, že ho máme dát do mrazáku) ~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.