| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ropucho tak jestli vnímáš že je nadstandard to že by si dva pracující chtěli koupit běžné potraviny bez akcí, neřešit jestli zaplatit dítěti pomůcky do školy nebo nové boty, a enbo mít doma co jíst, tak to potom vnímáš opravdu jinak. Nepotřebuju jezdit 5x ročně na dovolenou na Kanáry, do Alp atd., nemusím mít boty za 5000 . Jasně hladomor v Africe je mnohem horší, takže to že mám aspoň ten minimální základ tak jsem vlastně na tom úplně skvěle, jen se tak tedy necítím. Stačí nemocenská a nemám na nájem, léky , ale to je v pohodě, v Africe taky umírají na nemoce už v nízkém věku.
Jen to trochu nesedí s tím co hlásá vláda- plať z toho platu poplatky , daně, hypotéku, penzijní spoření (a dávej hodně peněz jinak ti jako stát nepřispějem), pojištění , živ sebe, roď a živ děti ať má kdo živit další generaci, živ a starej se o staré rodiče, naspoř si z toho i zásoby ať máš na nenadálé výdaje a pro dobu nemoci. Jen tedy nikdo neřekne jak to udělat z těch nízkých příjmů.
Mimochodem na příspěvek na bydlení a přídavky jsme teď v novém na 3 měsíce dosáhli, protože chlap měl nemocenskou se závažnou diagnózou a mě šel ještě plat ze školy + těch 14 dní kdy jsem byla na pracáku, ale jak s námi jednali na úřadě, to bylo na přesdržku . Chlap žádal prvně v životě a to je mu přes 50, nikdy nebyl ani na pracáku a úřednice se němu chovala jako by byl poslední socka co nemaká a chce se nechat živit státem.Když se vrátil do práce jsme těsně nad limitem, takže smůla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.