| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Čumčo, samozřejmě NEJSEM překvapená, že platím z příjmu na VŠ odvody. Neefektivní příprava - to tak možná vypadá. Jen já toho musím taky hodně nastudovat. Nestačí zkopírovat to, co bylo vloni. Sedm let mi platili 320. V září jsem si poprvé řekla o zvýšení. Přišli s navýšením 20 Kč. Nelíbilo se mi to. Mám tedy 380.
Pokud někdy něco děláš zdarma, je to tvoje volba. Ale nikdo nemůže očekávat, že budu učit na vysoké škole zdarma celý rok. Nejsem zaměstnaná a pracuju tam pouze čtyři hodiny týdně. K tomu zkouším a opravuju zápočtové eseje. Za jednoho studenta u zkoušky mám 50 Kč. Když to odfláknu, stihnu čtyři do hodiny. Neflákám to.
Mimochodem, spoustu věcí dělám pro okolí zdarma. Dělám poměrně dost charity a dělám to ráda. Na té vysoké škole učím ráda a v ČR jsem jediná, kdo konkrétně toto učí. Ale nic to nemění na tom, že je to ostudně placené. Kdyby mě to nebavilo, tak bych si rozhodně vydělala více učením jiných studentů.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.