| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

je zvláštní že ve školství se točí spousta peněz v různých DVPP a žádné není na téma jak komunikovat s rodiči .
I když tedy nevím jak je tomu jinde, já už viděla u nás že toto téma tam bylo. Pro info jak to vím když jsem byla blbá uklízečka , tak v plánu akcí přístupném pro všechny zaměstnance bylo i to že učitelka Nováková má 30.9. DVPP na téma .... a zástupkyně 5.10. DVPP na téma tvoření rozvrhu atd.
Vzdělávacích akcí je k dispozici dost, jen málo učitelek se ale nechá poučit a nechá si kecat do své práce. Nejednou jsem slyšela názory po těch školeních- a to velmi rozdílných po stejném školení, od...v klidu řečeno .. bylo to zajímavé, něco jsem si z toho odnesla a zkusím to, něco mi ale přišlo nereálné ,... po docela nuda, nebylo tam nic nového, až po... zbytečný čas, co mi bude někdo radit jak to dělat když v té třídě není, přece nebudu ustupovat děckám kam by jsme to dovedli ?, nějaké ADHD ?, mají si je rodiče vychovat, kdyby jim dali pár facek, hned by bylo po ADHD ....

O oblibě učitelů nastoupit na rodiče v přesile, přestože ví že rodič není žádný agresivní alkoholik -(tam to pro bezpečnost chápu ), ani nemá cenu psát, sama jsem to zažila mockrát a taky jakou mi dalo práci aby mi nevyhodili ze schůzky terapeutku a mediátorku , protože je to přece nepřípustné mluvit o dítěti před někým, ale že jich je na nás přesila nevadí. A světe div se, jednali jinak než když jsme na schůzce na stejné téma byli jen my dva a dokonce byl výsledek pozitivní pro obě strany. Jo jsem proti škole zaujatá a díky spoustě negativních zkušeností už rovnou očekávám problém, ale bohužel moje vstřícné a klidné chování se obrátilo tolikrát proti mě, že už jsem se učila i paragrafy školského zákona abych měla argumenty. Ale zase pokud vidím vstřícné chování, dokážu jet na stejné vlně, pokud vidím problém jedu už bojovně -neřvu, ale argumentuju, kde to evidentně nemá cenu, učitelka je paní dokonalá a bezchybná a rodič i dítě je pro ni blbeček a ne partner ke komunikaci to už vzdávám a snažím se to nějak přežít.
Ale i tak vím že jsou skvělé učitelky a jsme za ně moc ráda, jen mi přijde že je jich nějak moc málo - aspoň tedy já na ně nemám moc štěstí, ale ovlivnilo to i to kde žiju a kde jsem žila.
PS a info ze školy kde jsem pracovala co mám nové , tak jsem fakt ráda že jsem pryč

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.