| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Koníčku, no každý prostě není dokonalý jako ty, každého jen chválíš, všichni okolo tebe fungují skvěle v čele s tebou , nikdy jsi se nesetkala s problémovou učitelkou , ..doktorkou atd. ,gratuluji že žiješ v dokonalém světě . A sice tajíš co děláš aby tě někdo za to nemohl zkritizovat, zato úplně dobře víš že jsem příšerná. Ano díky za radu, až po mě bude něco zaměstnavatel požadovat, řeknu mu, že Koníček mi poradil nestarat se o to co se ve firmě děje, že sledovat zprávy od zaměstnavatele nebudu, protože bych se mohla dozvědět něco o věcech ve firmě po kterých mi je jako blbečkovi na spodní pozici ho..., nebudu chodit na porady, protože i tam se mluví o firmě a to slyšet taky nesmím, protože nejsem vysoce postavený manager.
Je fajn jak někteří víte že je to špatně, ale že to po mě požadoval zaměstnavatel už číst nechcete, tak jo, jsem úplně blbá a neschopná uklízečka co se měla starat jen o hadr. Až bude vaše dítě potřebovat pomoc ve škole, doufám že nenarazí na hadrovku, ale na paní co mu poradí ,pomůže, aspoň já bych to pro své dítě brala, a nebo když budete potřebpvat nasměrovat nebo se na něco zeptat, tak doufám že vám uklízečka odpoví stylem nemám se starat, poraďte si jak chcete, co je mi po lidech ,já mám jen svůj hadr ~o~ :-©

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.