| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ropucho, nedobýváš se trochu do otevřených dveří? Vážně se tvoje děti setkávají se zupáckým vymáháním přezouvání? Já už si nic takového od svých dětí nepamatuju, ze škol teda už jsou dost dlouho. Myslím, že se u nich i na 2. stupni / osmiletém gymplu přezouvání očekávalo, ale mám dojem, že přinejmenším v suchém období roku nikdo neřešil, jestli v teniskách, co mají na sobě, přišli, nebo si je vzali ze skříňky na přezutí.

Teď učím na 1. stupni na maličké vesnické škole, děti se přezouvají, ostatně kromě pantoflí nebo bačkor také do pevnějších bot na tělocvik. Spíš než to, že by se nepřezuli, se běžně stává, že chodí bosy nebo v ponožkách, ale fakt ne proto, že by neměly přezutí, jejich přezůvky se válejí tam, kde jim spadly z nohy. Mně je to jedno, kolegyně je trochu do bačkor nutí, prý se bojí, aby si neukoply palec ~:-D

My učitelé se také obvykle přezouváme, mám ve škole zdravotní pantofle, nechtěla bych, aby mi přezouvání někdo zakazoval. Většinu dne jsme na nohou, občas sedím s dětmi na koberci, nevydržela bych v lodičkách nebo kozačkách. Na tělocvik nebo na hřiště si beru boty, ve kterých mohu běhat. Při třídních schůzkách pochopitelně nosím běžnou obuv, rodiče také do bačkor (ani návleků) nepřezouváme ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.