| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, zdravím po čase.
už se moc těším na víkend. Vůbec se mi už nechce pracovat, ale ještě chvíli musím... .

Nemohu se dočkat dcerky, která se mi vrátí po týdnu domů z internátu. Synkové naopak vyjeli oba na závody a i manžel je pryč a vrátí se až v neděli. Starší a manžel jsou pryč už od středy a tak sleduji hladiny řek a snažím se vodáka nestresovat, jestli už zrušili závody nebo ne :-).

Chystám se trávit víkend pohodově. Půjdu si určitě zaběhat. Jsem šťastná, že se mi dá, po asi měsíci, dobře dýchat. Déšt ani chladno mi nevadí, to se obleču jen to bude zase soukání a boj s hlavou po takové době :-).

No a pak se chystám a moc se těším do kuchyně. Dcerce bych chtěla nachystat něco co má ráda. Zítra ráno určitě bude vyspávat, tak já zatím roztopím kotle a udělám zřejmě knedlo zelo všech barev a špenáto vepřo na neděli, až se sejdeme všichni a upeču něco od jablek.

S dcerkou se chystám v sobotu odpoledne za kulturou. Neděli asi věnujeme společenským hrám, jeslti bude ošklivo a také se dohodla se spolužačkami, že se na chvíli potkají, aby si sdělily dojmy z nových škol.

Dnes po práci sjedu kouplenu, záchod a pošolíchám zbytek, vyluxuji a vytřu. Čaje mi tu voní a svíčky roztápím už od včerejška. Zatím to počasí vnímám jako příjemné. Zůstala jsem včera a dneska na homeoffice, a tak si přestávky prokládám čtením nebo doplejtám svetr, pro práci vyběhnu na chvíli ven.

~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.