| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Yuki, já nikde nepsala že měli oba pracovat, narážka na oblečení byla protože jsem dostala sodu že musí jezdit v obleku, protože je to přece někdo, že přece není pracující jen ten kdo dělá v montérkách (což jsem taky nikdy netvrdila, ale podle některých tady ano).
Já prvně napsala že by bylo fajn kdyby přijel Fiala s pomocí, třeba kdyby přivezl do města zde nedostatkové gumáky, v Praze se jistě sehnat daly, nikdy jsem neříkala že měl házet lopatou, jen že je mohl taky dovézt. Ona celá ta reportáž od toho domu byla divná, paní při úklidu ho málem nabrala dveřmi co vynášela , prostě kdo to neviděl, nepochopí co jsem myslela.
A jdou ze mě emoce, vidím to tu v realitě, čtu toho dost na skupinách, vidím dost děsuplných fotek jak to celé tady postupuje

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.