| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tento školní rok bych své dítě nechala tam, kde je. Teď bych se poptala, jestli příští školní rok by v jiné škole musela do prváku, nebo by šlo přestoupit. Hlavně kvůli případné přihlášce a přijmačkám. Ale zkusila bych ji teď podpořit, aby vydržela, dát jí naději, že když se to nezmění, lze jít jinam. Pak by se jí třeba ulevilo a byla by víc v klidu, což by mohlo změnit i její postoj a pocity.
Já např. jsem si o mé nejlepší kámošce z gymplu myslela první rok a půl, že je totální kráva, bylo to vzájemné. Ani nevíme, kdy se to zlomilo. Přátelíme se dodnes. Holka, se kterou jsem se přátelila od začátku, se vybarvila, celou dobu jsme se sice přátelily, ale dost mě podrazila. A nebyla to jen nějaká hloupost, mělo to pro mě následky několik let, možná bych dnes žila jiný život s jinou kariérou, kdyby k podrazu nedošlo. Takže první pocity můžou být jen pocity, které nejsou podloženy realitou, jen dojmy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.