| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý den, dokázal by někdo poradit vdově s dospělými, ale nezaopatřenými dětmi? Manžel mi zemřel před rokem. Nečekaně - ruptura aorty. Já s dětmi dcera VŠ, syn konec střední jsme přes veškerou snahu na dně. Po zaplacení pohřbu mi zůstaly peníze cca na měsíc. Vyřizování všeho možného vedlo mého šéfa k tomu, že mi neprodloužil smlouvu. Kolotoč žádostí je na dlouhý příběh. Jednání s některými úřady na zvracení. Doslova, stalo se mi u notářky. Ale klidně popíšu. Za celý mám jako 50+ sem tam úklid apod. Teď jsem sehnala práci v eshopu. Brigáda s dojížděním přes 30 km. Dcera se snaží a kluk taky. Ale škola něco stojí. Syn nastupuje do práce 1.10. Do toho se rozbije pračka atd atd. Sirotčí mu odebrali v srpnu. Já se fakt stydím, ale nedokážu to zatím stabilizovat. Teď se to nakupilo ještě víc. Potřebujem to nějak překlepat do prvních výplat. Poprvé jsem zkusila pomáhající organizace, ale bohužel. Nejsem osamělá senior vdova ani s malými dětmi. Omlouvám se za dlouhý příspěvek. Jsem na dně psychicky a teď na mě hrozně doléhá výročí jeho smrti. Mám hrozný pocit selhání. Neporadí někdo kam se obrátit

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.