| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nováková, přiznám se rovnou, že když jsem příspěvek četla, tak mi bylo dost úzko, protože si umím představit, že ten život je prostě těžký. Sama jsem žila dost složitý život na začátku a tu potřebu pomáhat mám. Zde jsem přispěla také uživatelce, o které už holky psaly přede mnou, ale když si o pomoc řekla podruhé, už jsem se pomoct cukala. Přispěla jsem zde jiné uživatelce, nepamatuju si už ani nick, když potřebovali rekonstruovat dům kvůli nemocné dceři. Přispěla jsem výraznou částku na povodně, dělám spousty věcí, o kterých bych nikdy nepsala, ale dělám je.
Uživatelce jsem napsala zatím se neozvala a jsem ochotná pár korun, i když rozhodně ne tisíce přispět. Ale na rovinu. Ani ty, ani uživatelka sem nepřispíváte. Sice Rodinou.cz nežiju, ale lidé mě tady znají. Znám spousty nicků odtud i když jen virtuálně, hodně jich teda znám i osobně, jsme opravdoví lidé. Ale posílat peníze cizím, neznámým lidem, a ještě cizí neznámý nick tady o sbírce psát, mně se to moc nelíbí.
Sama bych vždy začala u sebe a prostě bych pracovala více. Brigády by měly i děti. Navíc zakladatelka píše, že děti má dospělé. Takže brigády mít mohou. Kdyby byla z lokality poblíž, klidně ji pozvu na úklid a ráda zaplatím.
Vlastně tvůj příspěvek akorát ve mně vzbudil jakési podezření.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.