| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

dobrý den/ahoj 77 krásko, [nevím, zda neznámy nick má tykat nebo vykat], dobrý den ostatní!

Pamatuji si před pár lety na příspěvek paní [Aailyiny, Ajliny / tak nějak] zde na rodině, popisovala složitou situaci rodiny s 2 dospívajícími dětmi, manželem s epilepsií, kt. jezdil taxi, kvůli epi už ne, v místě s nízkými platy (snad na Severu, tehdy prý 35 Kč/hod). Poslala jsem jí 3.500 Kč ne jako půjčku, ale jako dar. Nečekala jsem vracení peněz. Následně mailem po mě poptávala půjčku, to už jsem nereagovala.

Jasně máte pravdu, že popisovaná identita může být falešná a jde o rybářství/[při]výdělek... Já osobně jsem vděčná, že se mám dobře, tak ráda přispěji. Mám dobrý pocit z obdarovávání. Třeba na nevyhazujto.cz jsem jako doma:-) Líbí se mi, že Češi tuto štědrou solidaritu mají. Mám z toho fajn pocit a chci být toho součástí.Takže jak psala Rose, dobroser:-)

Pokud jste otevřená skupina, ráda se představím. Jsem z Phy, bydlím nedaleko Westfield Chodov, jsem právnička. Ráda občas napíšu, ale nevím, jak často:-) Omezuji si čas na PC a telefonu, i když rodina.cz si ráda každý den přečtu:-), ptž jsou tu chytré ženy a hodnotné myšlenky [příspěvky Fren beru jako zdarma vhled do nitra určitého typu lidí...]. I když od 1.dítěte pracuji jen na částečný úvazek, abych měla více času na rodinu a domácnost, tak nestíhám vždy tak, jak chci. Zajímavá diskuse určitě dokáže vtáhnout a já vím, že by mi i těch pár minut pak chybělo.

Ptž jsem si už kolikrát říkala: "zeptám se na Rodině", tak následně hned 1 téma založím (snad se mi to podaří).

mějte se všichni moc pěkně, NovákováZ

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.