| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A v čem jim to srazilo sebevědomí?
Ty testy z češtiny nebyly těžší a z matiky tam bylo 9 příkladů ze starých testů.Taky nebyl důvod, aby z nich děti měly nějak zásadní míň bod než jindy. A je brzy, někteří se teprve začali připravovat. A některé to fakt nakoplo, což je dobře.
Nemyslím si, že by to někoho odradilo.
Navíc, většina z nich si asi uvědomí, že obtížnost test vlastně nehraje roli.Je to soutěž, musí se dostat mezi nejlepších 30, 60...v té vybrané škole, to je všechno.
Měli možnost vidět , jak asi ten test bude vypadat. A zjistilo to, že z češtiny je pravděpodobně žádní překvapení nečeká, v matice se vrátí logické úkoly a v lecčems je třeba ještě máknout.
Já sama bych loni testy nanečisto uvítala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.