| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Příště to poznáš.
Já měla podobné prozření, když jsem se rozvedla s ex manželem. Pořád jsem nechápala, proč se choval tak, jak se choval, a co jsem udělala špatně, co jsem mohla udělat líp atd.
Asi rok po rozchodu jsem narazila na teorii attachmentu a po přečtení profilu dissmissive avoidant jsem pochopila. Taky to sedlo ulité. Strašně se mi ulevilo, bylo to pro mě vysvětlení toho všeho.
Samozřejmě jsem měla na špatném manželství svůj podíl, hlavně to, že jsem se víc nevymezovala a chtěla vycházet vstříc, a tím ho jen utvrzovala v jeho chování. Syndrom hodné holky.

Teď se snažím s tím pracovat, snad se to daří.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.