| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Čumčo, je to nepřenosná zkušenost.
Já jsem jezdila od batolecího věku k moři do Bulharska a do Jugoslávie a hlavně v té Jugoslávii jsem už jako to malé dítě vnímala silně jiný svět, barevný, živý.
Dobré filmy jako třeba Pelíšky tu dobu a její náladu a absurditu TROŠKU mohou zprostředkovat (ten film se tedy moc netýká cestování, ale celkového "ducha doby" postihuje dobře), ale kdo to opravdu nezažil, nikdy plně nepochopí.
Moje děti také nechápou, od mala jsou prostě Evropané (díky Bohu za to!) a mé vzdychání na státní hranici je pro ně legrační kolorit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.