| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já tohle vůbec nemám. Práci jsem brala vždycky jako nutnost, holt někde jsem ty peníze na živobytí získat musela. Nikdy jsem nezastávala žádnou vyšší funkci, nikdy jsem svou hodnotu neodvijela od toho, že chodím do práce. Teď jsem už 4. rokem v důchodu a vůbec se necítím nějak méněcenná kvůli tomu, že nepracuju. Naopak jsem si hrozně oddechla a cítím se konečně svobodná. Když jsem chodila do práce, cítila jsem se jak otrok, jak křeček v kolečku. Teď mám klid a je to úžasný pocit. Pro svoji hodnotu nepotřebuju být užitečná. Nejsem hospodářské zvíře, jsem člověk, který má hodnotu sám o sobě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.