| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"a to jsem teda koukala, jaký to byl závan svobody."

Gavašetko, ano, muselo to být intenzivní.
Mně to zprostředkovala nejen tehdejší kultura, ale i rodinné události - poprvé a naposledy v roce 68 mohl přicestovat příbuzný žijící v emigraci. Návštěva z USA, to bylo něco! Rodiče tehdy měli před svatbou, přivezl jim darem krásné věci, já z dětství ještě pamatuji třeba krásný kabát, který tatínek nosil celá desetiletí.
S dotyčným příbuzným nám následně komunisté utnuli nejen osobní styk, ale postupně i korespondenci, jeho nejbližší zemřeli, aniž by se dozvěděli, kdy a kde zemřel on.
Nesnáším, když tenhle hnus někdo lakuje na růžovo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.