| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky: Píšu v rychlosti. Jsem bez netu - píšu od kamarádky. Asi příští týden budu v Jeseníku. Tak se Vám ozvu na mobil. Do jeslí nechodíme ani do práce. Malý mi k vůli jeslím přestal jíst, na to jsme byli v nemocnici. Je toho moc co psát a já tu nemůžu být. Povím až přijedu. Papa

Odpovědět
papajana

Zimomřivý pozdrávek...
10.4.2005 20:57:08
Holčinky tak zdravím. U nás je hrozně zima a pošmourno. Na jaro to nevypadá ani trošku. U vás je možná ještě sníh. Už jsme se konečmě vyhrabali z té strašné virózy. Doktor říkal, že letos jsou obzvlášť hnusný. Vysoký horečky a antibiotika nezabírají. Tak si aspoň nemusím vyčítat, že jsme to vybojovali bez nich. Byla jsem celých těch 14 dní tak naštvaná na tu maminku, která pošle své dítě do školky s horečkou a tak šíleným kašlem a rýmou, že se ani neudrželo na nohou, že jsem si myslela, že se ani nevyléčím. Jinak jsem takovaj mírumilovnej tvor, ale tahle kdyby mi přišla do rány, navím, jak bych se zachovala. Je to strašně bezohledné! Stejně teď s tím klukem bude doma, jen mezitím stačil nakazit třeba dalších 20 dětí. Nejvíc mě vždycky štve, jak trpí to mimčo. Měl 6 dní devětatřicítky, už se mi chtělo brečet. A kyž už konečně nebyly horečky, jak měl ucpanej nos, kousnul mě do bradavky a já dostala zánět a za pár hodin zase čtyřicítky, byla jsem úplně v bezvědomí... :o(((
Fakt jak za trest. Doufám, že už bude klid. Teď už malou ani do školky nedávám. Hodně si budu rozmýšlet, jestli ji tam pustím v květnu, když to tam funguje takhle...
No, tak jsem si tu vylila dušičku... Jak vy? Andzi vy jste asi na Slovači, vůbec nejste online. Tak se nahlas.

Papa holky a přeji hezké počasí a zdravé děti

Ahojte mamky,
tak koukám, že nemoci si u nás všech podávají ruce. Je to nanic, konečně jaro a začnou nemoci. My jsme teď pro změnu prošli střevní virózou. Nejhůř to odnesla Anička, horečky, zvracení, průjem, pak už byla bez teplot, ale průjem pokračoval a byla úplně apatická. Ach jo, ale teď už je vše dobré, už jsme se z toho vylízali. Chytli jsme to postupně celá rodina, včetně babičky a dědy a do toho bylo stěhování... (stěhovali jsme rodiče - 1.etapa), jak se chystáme na tu přestavbu.

Jitko, christíka jsem viděla v JT, je to šikulka. Chodíme s Aničkou do kurzu plavání, je to pro děti od 1 roku, je to momentálně nahoře v Lázních. Další kurzy budou probíhat v Bělé v Relax centru. Je to hezký, zatím jsme ale byli jen jednou, protože pak jsme byli nemocní. Snad to tento týden výjde.

Aničko, moc je mi to líto, co musíte prožívat, někdy je to vše těžké, je zamračeno, ale neboj, určitě se zas rozjasní. Ráda se s Tebou setkám a popovídáme. Ozvi se.

Papajano, tady už je teploučko, dokonce jsem vytáhla kolo a koupila sedačku pro A., tento týden bych už chtěla vyjet. Jsem zvědavá, jak se to bude malé líbit.




Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.