| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

S manželem jsme skoro deset let. Za posledních osm let mě snad ani jednou láskyplně neobjal a nezašeptal něco do ouška. Ve chvíli, kdy se mi snaží dát pusu - víc co bude následovat - je den povinností :). Přitom já bych se tak milovala, s láskou a polibky a třeba i bez toho závěrečného báječného konce. Jen cítit teplo z těch dvou dlaní, které mě drží. A třeba někdy i bez sexu. Z mého manžela se prostě stal dobrý kamarád, umíme si spolu výborně popovídat, vyjít do společnosti, když je mi hodně mizerně, tak i zapádluje a podá pomocnou ruku. Mezi našimi čtyřmi stěnami, ale panuje chlad. Jinak naši dcerku zbožňuje, na psa šišlá - na mě však ne. Neustále je unavený, podrážděný - chce svůj klid - jakmile však dojde na jeho koníčky - už je v tahu.
Už nemůžu dál, dítě máme s LMD a tudíž představa, že ho opustím (nemám ani kam jít) je shodná s představou zničit svoje dítě. Je nám těsně přes třicet a víc jak čtvrt roku jsme spolu nic neměli. Pohladil mě asi tak 2x a ten samí počet bude "pus při odchodu" - hádejte i o ty jsem si musela říct. Připadám si jak ve vězení a cítím jak ho začínám nenávidět.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.