| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj:-):-):-)

Tak doufám, že už je u vás tatínek zdráv a v plné síle, že to nebylo nic vážného.

U nás momentálně je největší novinkou to, že Lucka je od minulé středy na školce v přírodě, vrací se v pondělí, tak jsem zvědavá s jakými zážitky. Moc se tam těšila, paní ředitelka ze školky mně ujistila, že pan kuchař má s bezlepk. dietou zkušenosti, že nemám mít obavy, tak kočička jela:-)) Telefonicky jsem vyzjistila, že se jí prý vůbec nestýská, tak doufám, že i domů přijede z vesela jako odjížděla.

Přestěhovaní už jsme, teď v pátek budem předávat starý byt. Ale to stěhování bylo nakonec celkem narychlo, takže až teď, když už tam jsme, tak teprve děláme různé úravy a tak, tak zatím je to o totálním chaosu spíš než o bytu:-)))) Zrovna dneska na mně padá nějaká únava, no ale ještě musíme vydržet.
Stěhovali jsme se víceméně z donucení, náš dům koupili noví majitelé a tak vystěhovávají celý dům. Tak jsem se s Honzou rozhodli, že nepůjdeme už do žádného pronájmu (protože by to zas bylo k soukr. majitelům a za chvíli bychom třeba byli zas v té samé situaci) a vzali peníze za odstupné, přidali tučnou hypotéku na spoustu let a hledali byt do osobního vlastnictví. Chtěli jsme nový, ale zároveň už hotový, což byl docela problém, ale nakonec se podařilo. Koupili jsme byt v novostavbě, kousílínek za Prahou, v podstatě na samé hranici města. Je tam božský klid:-))))

No a práce, nastoupila jsem 15. dubna na jedné vysoké soukr. škole do informačního centra-knihovny, což je vlastně můj obor. Jsem tady moc spokojená, tak doufám, že to vydrží.
Doma si zvykli celkem rychle, jen se prostě museli víc zapojit tatínek s Péťou do starostí o Lucku, docela to jde, zatím všichni přežívají:-)))

Tak to je u nás asi vše, slibuji, že teď už budu nahlížet častěji a tudíž se ozvu snad dříve:-)))
Ono i když jsem nahlídla, tak třeba zrovna diskuze nefungovala a nic se neukázalo, tak snad teď už to bude lepší:-)

Tak se mějte krásně, ať jste všichni zdraví a užívejte léta (i když zrovna dneska je tedy fakt šílenááááá kosa:-))))

Alena

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.