| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Nezvladatelnost, tik

Možná to nebude rada, ale ať víte, že takových jako vaše dcera je více.Mám absolutně stejné dítě a hrozím se toho, že to bude vrcholit jak vy popisujete.Domluva vůbec nehrozí a "řezat" ho nemá cenu, na to jsem již přišla. Moje mamka říká, že má špatnou výchovu, což naprosto vylučuju, vařecha opravdu nic nezmůže. Teď to zkoušíme jinak. V obchodě ja naprosto šílený, a pokud nemá nemá co chce, dokáže řvát a mlátit sebe a mě bez přestání ( to bití je důsledek naší výchovy - má zafixované, že za špatnost má přijít trest - plesknutí).Tak dostane co chce, ale prodavačce musí věc dát , že se musí zaplatit. Nevím, ale nějak to vychází.U výlohy s hračkami, hold musíme dovnitř, aby si prohlédl co je tam, a opravdu v klidu odcházíme. Pokud jsou prodavačky ochotné, tak si pohrajeme. Je to obrovský žrout času,ale pro náš klid k nezaplacení...neboť jsem zjistila, že občas jsem byla na nervy i já. Doma s jídlem, vypnout televizi, vzít si taky své jídlo a krmit se navzájem. Použili jsme i naňáska méďu, který ho krmí a je to o 50% lepší. Usínaní po obědě dělalo největší problém, teď si s ním lehám do postele a když to opravdu nejde, dělám že spím..Poslední dobou je to opravdu lepší, říká se: škola hrou, a mám dojem, že to platí i pro ty nejmenší.
S čím ale pořád problém, je hra se stejně starými dětmi, kde když není po jeho, lítají facky. To abych stála u něj jako Kápo a dohlížela..
Nejsem odborník a sama tady čekám na odpověď, ale nejste v tom sama.
s pozdravem Petra Průchová

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.