| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Nespavost batolete

Mila Ilono,
ze srdce rada bych Vam nejak poradila,snad uz proto,ze jsem zazila naprosto to same o cem i Vy se zde zminujete.A tak zacnu sve vypraveni.
Jelikoz jsem se v tehotenstvi vzdy bajecne citila, tak jsem se zadne cinnosti, ktere nejsou vhodne pro tehotne maminky nevyhybala.Jezdila jsem casto na kole,plavala,mimoto jsme i staveli dum a priznam se ze mi ani na spani prilis casu nezbyvalo. No nevim opravdu cim to bylo, ale dnes uz je to jedno. Muj syn proste prisel o necele dva mesice na svet predcasne a vazil 1330g. Lezela jsem s nim v nemocnici dva mesice.Uz tam nechtel nikdy pit.Materske mleko mu bylo nejdriv davano injekcni strikackou a pote jsem (za pomoci "kloboucku") uspesne kojila sama, coz mi velkou radost neprinaselo, nebot muj malicky Honzik ustavicne plakal a ja nevedela,cim uz ho uklidnit.Papal temer kazdou hodinu a do dalsiho kojeni jsem ho musela nosit a prehazovat,aby si odrihnul,protoze jinak neodrihnul-li si,pokazde se pozvracel a zacalo nove myti,prevlikani,....
Az po prvnim roce zivota se naucil trosku spat.Ale bohuzel jen pres den. Od porodu jsem shodila temer 9 kg a musim rici,ze snad az ted mame temer vyhrano. Honzik v postylce hrozne vyvadel a plakal a tak jsme mu udelali krasny pokojik,kde ma i na strope zavesene ruzne drevene hracky (capa,racka,..),vytapetovali pokojik obrazky se zviratky a postylku jednoduse odvezli k babicce a koupili mu do sveho pokojiku postel pro dospele.V ni lezi i veliky medvidek, na stolku stoji lampicka, ktera mu svitila zezacatku cele noci,ale dnes uz pouze do usnuti a pote zhasinam,nebot Honzik ted spinka od 19hod az do 6.30-8.00hod.,a to naprosto bez problemu.
Samozrejme jsem z toho vseho byla i hrozne nestastna a tak jsme navstivili i spoustu odbornych lekaru a homeopatiku.Priznam se,ze nektere rady byly opravdu uzitecne.Davam mu denne multivitaminovy sirup SANOSTOL na posileni imunitniho systemu a vzdy pred spanim hermankovy caj s medem.Jenom bych jeste rada podotkla: Jeden z lekaru mi rekl, ze se nemuzeme nicemu divit,nebot jaka je maminka v tehotenstvi,takove bude i dite ve vyvoji. A tak tomu, ze nechce nikdy spat a je velice cily, odpovida mamincina aktivita v dobe tehotenstvi a dnes mame tedy hyperaktivni decko.Ja po teto zkusenosti musim smutne priznat, ze nemam ani pomysleni na druhe miminko.A tak jenom dodam, ze vsechno chce svuj cas a pevne nervy.Ja vam moc preji aby se i u vas nastal ten zlom "k lepsimu". Hodne stesti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.