| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Lydushe a Jindro,

s Amalkou uz je to opravdu dobry, dnes je treti tyden po operaci - vyřezávali ji v plne narkoze v Motole ohýnek co mela na zádech a pred vánoci ji praskl :(((( Proto jsme museli jeste i na Stedry den na kontroly. Uz ma jen jizvu a tu mažu o 106, aby se hojila lip :O)

Zofce jsem taky nechavala propichovat uši - resp. nastřelit naušnice ... přišlo mi to rychlejší a takove "udernější" než to píchání jehlou. Musim rict, ze 27.12. ji je nastřelili a od te doby ji to vubec nebolelo, nehnisalo, zkratka nic ... tak jsem ráda. Zofka o tech naušnicich mluvila uz dobre tri mesice, ze je chce, tak byla rozhodnuta ... a rekla jsem ji, ze to trosku můze bolet ... a ona je fakt tak moc chtela :o))

Jinak Zofka chodi do školky stale na dopo, 1x tam musela spat, protoze jsem nemela hlidani a musela jsem do Motola na kontrolu s Amalkou a nechtelo se mi tahat obe deti sebou busama z Kladna :((( Amalku jsem mela v šátku ... a mela jsem toho plny brejle ... ale zvladly jsme to :o)

Amalka bude mit 8.2. 10mesicu, plazi se jak partizan, krásne baští příkrmy, uz kojim jen 4-5x za 24hod, večer po koupani, pak 2x v noci a rano. Pres den uz ne. Rada bych odstavila ... na konci kvetna mam jet na vikend pryč a myslim, ze do te doby uz snad nebudu kojit ...
Zofku jsem kojila 13mes a prestavala jsem ze dne na den, bylo to blby :((
Ale Amalka je takova daleko klidnejší a pohodová a hlavně proti Zofce, ktera odmítala příkrmy, je jedlík :)

Opatrujte ty svý broučky, tesim se zas na nejaký příspěveček

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.