| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Výpověď a těhotenství

Dobrý večer.Chtěla jsem se zeptat jen na jednu věc.Četla jsem Vaše odpovědi na dotazy týkající se této problematiky a píšete,že nárok na vyplácení mateřské dovolené (28týdnů) od zaměstnavatele mám,pokud mám u něj pracovní poměr na dobu neurčitou,což já mám a že budu pobírat mateřskou,která se počítá z platu,který jsem pobírala před prvním otěhotněním.A mě ale zajímá jaký bude rozdíl ve výši mateřské,když jsem nastoupila zpět na stejné místo,ale jen na výpomoc tzn.že smlouva mi pořád pokračuje dál a k tomu mám od 11/2004 dohodu o pracovní činnosti.Tak by mě zajímalo,jestli budu brát mateřskou ve stejné výši anebo tato dohoda mi to nějak ovlivní.Protože bychom chtěli druhé dítě.Ale slyšela jsem,že aby se mi mateřská počítala z výplaty,tak prý musím nastoupit zpět na plný úvazek a pracovat celých 12měsíců.Je na tom něco pravdy?A ještě taková drobnost.Když jsem,sice na výpomoc,ale jsem zpět na tom samém místě a budu chtít prodloužit rodičovskou dovolenou do 4let věku syna,musím i tak sepsat dohodu o neplaceném volnu?Mockrát děkuji za odpovědi.A do nového roku Vám přeji všechno nejlepší a hlavně zdraví pro celou Vaši rodinu(to je to nejcennější na světě).S pozdravem Barnetová R.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.