| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak jsem se zase dostala k počítači a k dopisům. Na víkendy jezdíme ven, tedy teď jedeme naposled - myslím, že pak už budu jen čekat, jestli už se özve naše princezna, nebo princ. No, uvidíme. Teď nám začal druhý týden školy a náš Tomáš má dvě jedničky!!!! /ale za takový věci, co by mě napadlo tak v první třídě - nalepená fotografie Prahy v sešitě zeměpisu a obrázek prehistorického kyje v dějepisu - hmmm, asi jsem se ztratila ve světě... :-))/. A o víkendu mi dal. Koukala jsem, že si přinesl časospi Top dívka, na kterej mu dala peníze babička. To by ještě šlo, ale ty "odborný články" mě dostaly. Třeba: jak správně oholit vagínu /dost jsme se u toho večer s manželem pobavili/. No jo, jednou to přijít muselo....
Co se týče sportovky - jsem nadšená. Já nechci z kluka vrcholovýho sportovce, to vůbec, jak říkáš, chci, aby dělal, co ho baví a musel pro to něco dělat. Tady, bude-li chtít zůstat - vydržet, musí mít i slušný prospěch /tedy ne 4 a 5/. Tak se snad bude snažit i ve škole. Zkoušeli jsme toho víc, můj táta zpíval v divadle a náš Tom má hudební sluch, ale hudba prostě není jeho styl /tedy pokud to není ten šašek Eminem - ale to není u mě hudba - haha - generační rozdíl/. Trochu jsem ho táhla i ke koním, ale to ho nechytlo /aspoň se o něj nemusím tolik bát/ - ale atletikou a florbalem, teď momentálně žije. Tak jsem zvědavá.
Takže Vy jste si pěkně užili s doktorama, to Vám tedy nezávidím. Hlavně, že bude v pořádku a jestli bude vrcholově sportovat,tak to je asi jedno teď i Barče, ne? A to měla jako následek sportu, nebo nějaká vrozená záležitost?
Zapomněla jsem napsat, že my jsme z Prahy. Bydlíme skoro v centru - kravál a panelák - no, ale nedá se nic dělat. Pořád mi tu připadá, že je tu víc možností /třeba ta sportovka na dosah/, než na venkově, ikdyž i tam je to teď asi lepší. A prosím tě, venkovem myslím skutečné vesnice - ne Vaše Ústí :-))))))))))))))
Měj se moc fajn a brzy se ozvi, V.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.