| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No tak s tím bydlením jsi mi teď udělala takovou velikou radost žeani nevíš, bydlíme dost blbě, na vesnici v obecním bytě těsně mezi silnicí 1.třídy a stavějící se dálnicí :-(((((( a o bytě jsem si nikdy nemyslela že je pro někoho hezkej moc moc díky :-)

No je pravda že Domí jak vidí tátu tak zapomene že má mámu ;-) on je hrozně málo doma a tak asi proto :-)

Kačka jojo je samej kluk až to musím trochu brzdit páč by nedělala nic jinýho než SMS, ICQ , ve škole , venku samý kluci a škola ať si trhne a to by nešlo ;-) a tak jí motivuju že ti kluci co s nimi je mají super známky a kdyby ona měla trojky ani o ní nezakopnou ;-))) je to samo hovadina, ale snad mi uvěřila :-) No a taky samozřejmně ví že na to má aby měla dobrý známky a tak se učí i když je to takovej opruz :-)))

Katka Domísku i hlídá když jedeme třeba na nákup, no ale ona je Domča větší než Váš drobek to je něco jinýho když bylo Domce 9 měsíců nenechala bych je doma samotný ani omylem :-)

Mrknu na vaše fotečky až někdy bude víc čásku protože čekám že se mi malá každou chvíli probudí :-)

To je dobrý že jste všichni v květnu narozený :-))) jak to děláte ? :-) teda skoro všichni :-)

A můžu vědět kolik Ti je ? Jestli jsi to psala tak promiň že jsem slepá :-) Mě je 34 :-(((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.