| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Poradna - Praha

Dobrý den,
chtěla bych vás poprosit o radu, jak řešit moji situaci. Před půl rokem ode mě a našeho 17 ti letého syna odešel z domku, který jsme si společně postavili, po 19 ti letém manželšství můj muž. Jako důvod uváděl, že už nechce takto žít, ale jak žít chce,mi neřekl. Tvrdil mi, že v tom žádná jiná žena není, ale já jsem teď postupně zjistila, že v tom žena byla. Manžel se nejdříve nastěhoval do domku přítele jeho matky. Tam se však asi po třech měsících nepohodl a nastěhoval se ke své přítelkyni. Je to jeho kolegyně z práce, o 11 let mladší, se třemi dětmi ve věku od 5 do 11 let.
Manžel mi "na rovinu" sám nic neřekl, až jsem se ho zeptala, tak přiznal, že to tak je. Navrhla jsem mu, ať si odzkouší co potřebuje a až bude mít jasno v hlavě, své rozhodnutí mi řekne, že na to rozhodnutí počkám. Po celou dobu manžel přispívá mně a synovi na domácnost a splátky, které máme 2/3 svého platu, protože já bych ze svého výdělku vše nezaplatila. Jemu zbývá na živobyttí cca 5 tisíc korun měsíčně. Rovněž nechce ani prodat domek a rozdělit si peníze na půl, říká mi, že prodat dům by bylo to nejjednodušší, ale na druhou stranu už asi 2 x řekl, že se sem nevrátí.Se synem je v kontaktu, zařídí nám občas i nějaký nákup, pomůže s nějakou údržbou na domě. Když přijede pro syna a někam spolu jdou, já s nimi nesmím, ale když ho doveze, jde dál, dá si kávu, popovídáme si. Prohlíží si zahradu, dům - jakoby se mu po tom stýskalo. Synovi neřekl, že bydlí u přítelkyně, pouze mu řekl, že už nebydlí u své matky.
Vůbec nevím, jak mám jeho chování chápat. Ráda bych, aby se vrátil k nám domů. Nevím, jak se mám chovat. Napsala jsem mu asi 3 sms, kde jsem mu popsala, co cítím . Nevím, jestli jsem udělala dobře. On mi sám od sebe ani nezavolá ani nenapíše. Když volám já, mobil vždy vezme. Mám se snažit o nějaký kontakt nebo jen čekat? (pak ale nevím, zda se nevyplní přísloví "sejde z očí sejde z mysli").
Dnes jsem se s manželem domlouvala na nějakém nákupu, ten on udělá, zítra má přijet za synem a bere ho na večeři. Navrhovala jsem, že když je synův poslední Den dětí, jestli bych se k nim nemohla připojit a jít s nimi, řekl mi, že se mnou nejde, ale až se z večeře vrátí, půjde k nám domů dovnitř.
Moc vás prosím, zda by jste mi pomohl celou situaci rozebrat a poradil mi, jak se chovat dál. Také prosím, aby můj příspěvek nebyl zveřejňován, nerada bych , aby si o mém trápení četla manželova přítelkyně.
Moc děkuji Milena

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.