| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Agresivita

Dobrý den, vůbec se mi do psaní nechce, ale už nevím na koho se mám obrátit, protože kamarádky mi v tomhle problému nepomohou a já už nevím kudy kam.Jsem s přítelem 5 let, od začátku našeho vztahu to nestálo zanic, pořád do kola jsme se hádali - hodně pil.Ze začátku, jsem byla slepá a ještě jsem se kolikrát omlouvala a ani nevím zaco, protože byl strašně zlý a vzteklý, radši jsem vše zahrála do autu a mlčela.Asi po roce a půl už jsem to nezkousávala(to, že chodil domů opilí, nebo nechodil vůbec atd....), začala jsem vzdorovat a hádky se stupňovali - mlácením, rozbíjením věcí....V sexu to nestálo za nic, začalo být snad pravidlem, že sex byl jednou za měsíc, jeho matka pořád narážela, že chce vnoučata a dělala ze svého syna pořád svatouška.Do práce nechodí a ani se mu nechce, vydělává si jen když v hospodě sežene melouch, Nemáme si co říct, ale i přes to, že mi všichni několikrát říkali abych se na něj vykašlala, jsem pořád doufala, že se změní.Dávala jsem pořád do kola nové a nové šance.Pokaždé nasliboval hory doly, ale zkutek utek.Došlo to až k tomu, že jsme se před čtyřmi měsíci rozešli,zjistila jsem že mě několikrát podvedl s ženskou, která je o 25 let starší -už to dál nešlo a jinak jsem nemohla.Jenže jsem asi natolik pitomá, že jsem ho vzala opět zpátky a nechala si namazat med kolem huby, jak se říká.
Ten den jsem otěhotněla, nevěděla jsem co mám dělat, ale nechala jsem si to.V hlavě jsem měla a mám takové zmatky, že nevím co mám dělat.Do dneška je třikrát denně v hospodě a do práce stále nechodí je to to čím dál tím horší, vůbec nic se nemění a nejspíš nic nezmění, kolikrát si říkám, přoč jsem mu vůbec říkala, že jsem otěhotněla, nebo proč jsem tak pitomá.Nemáme pomalu kde bydlet a sjeho přístupem k životu mít nebudem.Jeden blbý den nevydrží si pivo nedat.Nechci mít takový život......., ale chtěla bych aby jemu došlo to v jaké je situaci, i když já zůstanu sama......

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.