| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, já sem nakukuju jen z nostalgie - pocházím z Poděšína, teď bydlím v Praze a mám 8-měsíční holčičku (chodím na diskusi prosincovky 2005). Ale první lžičku už máme za sebou a můžu poradit. Holky nebojte se toho. Když nebudou dětičky chtít, tak to nehroťte a klidně kojte dál. Já jsem začínala mrkvičkou (klasicky) - je to nealergen a většinou dětem chutná. Po cca 3-4 dnech jsem přidala mrkvičku. Neděste se, když Vám děti snědí jenom lžičku - všechno dobrý. Hlavně hodně chválit, dávat lžičku do úrovně očí a nenutit. Nabízení by nemělo trvat déle než 20 minut a klidně se může stát, že sní i více, třeba i 200 g. Pokud sní méně než 100 g, tak bych ještě nabídla mlíčko. Jinak stačí převařená voda nebo světlý čajík. Jo a pak jsem pomalu přidávala ostatní zeleninu: cuketu, lilek, brokolice, špenát, kedluben).

Holky, kdyžtak mi napište na mailík, já sem nechodím pravidelně, ale pokud byste chtěly, tak Vám můžu poradit. My už máme nějaký ty zrady za sebou. Ale nechcu dělat chytrou, vždycky se nám taky jenom nevede:o( Zatím ahoj

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.