| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Teraz som sa dostala k pc.Boli sme s manžou celý den vo firme a pak sadol k pc manža,takže bez šance.Míška vitaj po dovče,dúfam,že bolo super.
Ked sa to tak vezme,máme rovnakú školu - teda ja ekonomku a ty už podla veku myslím skor obchodnú akadémiu? Lenže ja som sa nejak nehrabala do kanclu,vobec ma nebaví papierová robota - iba vtedy ked sa mi chce,ale nie trebárs 8 hodín.Vždy som chcela byt predavačkou a tak po maturite som robila v Luxuse,potom vlastne tiež len predavačky.. Nakoniec som skončila v nemocnici a tam som si musela urobit ročnú zdravotnú nadstavbu,ktorá mi je tu tiež k ničomu - takže mám dve školy k ničomu.
Pýtala si sa na toho očiara? Tu nepoznám nikoho, do Bojnic je daleko, ale nikdy sme na operačke nerobili preplachy kanálkov, takže u nás sa to určite nerobilo v narkoze-to by som vedela,lebo na operačke som robila a to gynda,očné,krčné,chirurgia a ked bolo treba ortopédia-ale tie kosti mi moc nesedeli.

Bubáku, určite bude maznáčik - ako každé s odstupom.Vidím to doma a to si stále vravím,že to rozmaznané nebude a predsa bude.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.