| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kolbino,
no maminky na mateřský budeš muset najít. Tady jsou dost obvyklé "moms groups" - zeptej se pak u vašeho doktora, jestli nemá na něco takového kontakt. Dál můžeš zkusit nějaké cvičení / plavání s dětma (tady u nás třeba YMCA, Gymboree, Little Gym atd.), můžeš se poptat v knihovně (zase nevím jak v Kanadě, ale tady u nás knihovny pořádají "story time" pro děti - paní čte dětem pohádky, učí je říkanky, zpívají, tancují). A můžeš se prostě s někým seznámit jen tak.... když se mi narodila Lisa, začala jsem najednou potkávat sousedky s miminama - když už jsem potkala asi čtvrtou sousedku, tak jsem je pozvala jeden den všechny k nám domů i s mimčama - od té doby se scházíme a rozrůstáme. Máme jednak play dates s dětma, jednou měsíčně chodíme jen samy ženský někam na večeři, chodíme s dětma na "hikes" (to ale já můžu jen když je Tom ve školce, dvě děti jaksi neunesu), občas se domluvíme že jdeme kolektivně někam do ZOO nebo tak... ale možná, že kdybych je tenkrát nesezvala, tak se dodnes jen zdvořile zdravíme na ulici....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.