| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Missed ab

I já patřím k těm,které postihl samovolný potrat.Miminko měřilo asi 13 mm,když jsem začala špinit,vyhledala jsem lékaře,dost nešetrně mě prohlédl,nic mi nevysvětlil,dokonce řekl,že se to stává.Asi už věděl,jak to dopadne,ale my jsme s přítelem byli šťastní,že o mimčo nepřijdeme.Potratila jsem druhý den.Dva roky byly plny "marných pokusů".Koncem dubna 2001 jsem měla dost starostí a na všechno nějak neměla čas myslet.Menstruace se nedostavila,těhotenský test pozitivní.V té chvíli jsem tomu ani nemohla věřit.Snažím se být v pohodě,nestresovat se,ale bojím se,aby nám miminko zase "neuteklo".Byly jsem u lékaře 12.5.,pm 1.4.Byla jsem lékaři velmi vděčná,že mě ochotně nechal nahlédnout do tajů mého těla.Děťátko jsem viděla,byl to "brouček" měřící 7 mm.Nyní je 20.6.,podle knih jsem asi ve stejném stadiu jako u minulého těhotenství.Doufám,že vše dopadne dobře a narodí se nám zdravé dítko.Všem budoucím maminkám přeji,aby si těhotenství vychutnaly jako veliký dar přírody,byly šťastné,že budou maminkami.A těm,které zatím ještě čekají přeji hodně optimismu(je to moc těžké,ale o to víc důležité)a naději,že se taky určitě dočkají.Mějte se krásně,děkuji za tento server.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.