| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Nárok na doplatek do životního minima

Můj 5 letý syn Adámek byl se školkou na procházce venku, když se k nim připojila další školka. Učitelky si sedli na lavičku kde probýrali všechno možné a děti rozpustili, ať si hrají. Adámkovi někdo z té druhé školky vyrval zip na zimní bundě tak šikovně, že jsou vytržené i zuby a koníček zipu se rozpad. Adámek to šel říct paní učitelce, ale ta pro velké povídaní si ho ani nevšimla. Zajímalo by mě jestli mám nárok po MŠ chtít zaplatit opravu zipu. Nebo co mám dělat, ale není to poprvé kdy děti jsou bez dozoru a jsou kopány, nebo mláceny silnějšími dětmi. Stává se že i ve třídě je učitelka nechá samotné a jde si něco vyřídit do třídy o patro níž. Na otázku jak je to možné, že je rozbitý zip nám paní učitelka řekla, že o ničem neví a když jí sám syn řekl, že jí to říkal odpověděla nám, že náš syn taky není svatý.
Prosím poraďte na co mám právo a kde si stěžovat. děkuji Lenka Mikešová




Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.